Zimowisko dla dzieci w Zakopanem i Poroninie "Narty z Jezusem"
W dniach 17–22 stycznia odbyło się zimowisko dla dzieci w Zakopane. Wyjazd był okazją do aktywnego wypoczynku, integracji oraz wspólnej zabawy w zimowej scenerii.
W programie znalazły się zajęcia sportowe na świeżym powietrzu, gry i zabawy integracyjne, a także wycieczki krajoznawcze. Dzieci miały możliwość rozwijania swojej samodzielności oraz nawiązywania nowych przyjaźni.
Zimowisko przebiegło w miłej i bezpiecznej atmosferze pod opieką wykwalifikowanej kadry wychowawczej.
Zimowisko Canazei
W dniach 23–31 stycznia odbyło się zimowisko ,,Zimowisko w Zakopanem” dla młodzieży i rodzin w Canazei we Włochy. Wyjazd był doskonałą okazją do aktywnego wypoczynku, integracji oraz wspólnego spędzania czasu w górskiej, zimowej scenerii.
Uczestnicy brali udział w zajęciach narciarskich, rekreacyjnych spacerach oraz spotkaniach integracyjnych. Program został dostosowany zarówno do młodzieży, jak i rodzin z dziećmi, dzięki czemu każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Każdego dnia uczestniczyliśmy we Mszy Świętej.
Zimowisko przebiegło w radosnej atmosferze, sprzyjającej odpoczynkowi i budowaniu relacji.